Konferencja "Changing the Picture" - 5 bezpłatych zaproszeń dla polskich filmowców!

W dniach 17-18 listopada w Poczdamie odbędzie się konferencja „Changing the Picture”. Organizatorzy przygotowali 5 bezpłatnych zaproszeń dla 5 polskich filmowców!

W dniach 17-18 listopada w Poczdamie odbędzie się konferencja „Changing the Picture”. Organizatorzy przygotowali 5 bezpłatnych zaproszeń dla 5 polskich filmowców, którzy do 31 października 2016 zarejestrują się, używając specjalnego kodu – VIP-Guest-CTPic16.

Dwa dni z profesjonalistami

W czasie dwudniowego wydarzenia jego uczestnicy będą mogli wysłuchać Marii Ingold, jednej z najbardziej wpływowych osób nowej generacji w telewizji w Wielkiej Brytanii. Podzieli się ona swoimi przepowiedniami na temat przyszłości filmu i techniki, wyjaśni jakie trendy mają obecnie wpływ na produkcję i dystrybucję nowych form narracyjnych.

John Hust – jeden z czołowych programistów zajmujących się technologiami w mediach – nauczy uczestników jak Master Format (IMF) może sprawić, że zarządzanie oraz przetwarzanie różnych wersji kontentu, będzie efektywne jak nigdy dotąd.

Operator filmowy John C. Rosenlund oraz producent Stein B. Kvae podzielą się swoim innowacyjnym podejściem do metadanych i pracy zespołowej podczas realizacji filmu „The King’s Choice” („Kongens Nei”) w reżyserii Erica Poppe, który jest norweskim kandydatem do Oscara w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli również odkryć tajniki przestrzennej rzeczywistości wirtualnej (volumetric VR ) u boku Rainera Gombosa – nagrodzonego Emmy za efekty specjalne do „Gry o tron” – oraz wziąć udział krytycznym odkrywaniu potencjału rzeczywistości wirtualnej dla przemysłu filmowego i telewizyjnego razem z Michaelem Koperwasem, który był odpowiedzialny za projektowanie animacji w „Gwiezdnych Wojnach”.

Szczegółowe informacje i dane kontaktowe znajdują się na stronie konferencji: www.changingthepicture.de.

Informacja prasowa

24.10.2016