Konferencja New Ways of Distribution

Do 23 października można zgłosić chęć udziału w konferencji New Ways of Distribution. Organizatorem wydarzenia jest Creative Europe Dest Polska, partnerem Krajowa Izba Producentów.

Nowy schemat Programu Kreatywnej Europy

Konferencja New Ways of Distribution odbędzie się 29 października w Hotelu Mercure Grand przy ul. Kruczej 28 w Warszawie. Konferencja organizowana jest w związku z nowym obszarem dofinansowania dla dystrybucji on-line wprowadzonym Program Kreatywna Europa – komponent MEDIA. Schemat, powstały w związku z dynamicznie rozwijającym się europejskim rynkiem VoD, ma na celu wspieranie dystrybucji utworów audiowizualnych na wszelkich innych platformach poza kinowymi, a także promowanie nowych rodzajów dystrybucji z ich modelami biznesowymi.

Zgłoszenia

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Do dnia 23 października br. można zgłaszać chęć udziału w konferencji poprzez internetowy formularz zgłoszeniowy. Informacja o potwierdzeniu udziału w konferencji zostanie przesłana do dnia 26.10.2015 do godziny 16:00.

Więcej informacji oraz program konferencji znajdują się na stronie: kreatywna-europa.eu/media.

16.10.2015