Konferencja „Tu jest kino” - ostatnie dni rejestracji

W dniach 14-15 maja w Łodzi odbędzie się ogólnopolska konferencja poświęcona edukacji filmowej i kinom lokalnym „Tu jest kino! – edukacja filmowa a kina lokalne. Kina lokalne i studyjne – doświadczenia, wyzwania, rozwój”.

Program

Spotkania w ramach konferencji przyporządkowane są do w dwóch paneli. Pierwszy z nich „Edukacja filmowa, medialna czy audiowizualna” moderowany będzie przez Dyrektora Krakowskiego Festiwalu Filmowego Krzysztofa Gierata, drugi „Kino lokalne na mapie kulturalnej miasta” poprowadzi Zastępca Dyrektora Filmoteki Narodowej Andrzej Goleniewski. Wśród prelegentów znaleźli się organizatorzy takich projektów i imprez jak m.in. KinoSzkoła, Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej czy Letniej Akademii w Zwierzyńcu.

Zgłoszenia do 11 maja

Udział w konferencji jest bezpłatny. Chętni proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego do dnia 11 maja.

Szczegółowych informacji udzielają organizatorzy: Departament Kultury i Edukacji, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, tel. 42 291 98 26, 42 291 97 59, e-mail: barbara.fronczkowska@lodzkie.pl; jolanta.murawska@lodzkie.pl.

Więcej informacji oraz program wydarzenia znajdują się na stronie: tujestkino.lodzkie.pl/konferencja-ogolnopolska-tu-jest-kino.

16.04.2015