Konkurs na scenariusz odcinka serialu „Rodzina Treflików”

Studio Trefl, producent serialu „Rodzina Treflików” oraz Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszają do udziału w konkursie na scenariusz odcinka do nowej serii przygód Treflików.

„Rodzina Treflików”

Serial „Rodzina Treflików” to skierowana do najmłodszych widzów polska animacja, w reżyserii Marka Skrobeckiego. To zabawne, a czasami niezwykłe historie z życia Treflika, jego siostry Treflinki, ich rodziców i przyjaciół. Serial to animowany musical z wpadającymi w ucho piosenkami, zrealizowany techniką lalkową. Autorem muzyki jest Andrzej Krauze. Piosenkę tytułową serialu pt. „Trefliki” wykonuje Natalia Kukulska.

Premiera I sezonu serialu (13 odcinków) miała miejsce 1 czerwca 2016r. na antenie TVP ABC, premiera II sezonu (kolejnych 13 odcinków) – 27 stycznia 2017r. także w TVP ABC. W międzyczasie bajka emitowana była w TVP Polonia. W lipcu i sierpniu 2017r. serial emitowany w telewizji regionalnej TVP 3 Gdańsk. Premiera III sezonu planowana jest na grudzień 2017r.

Wszystkie odcinki przygód o Treflikach można obejrzeć na oficjalnym kanale serialu na You Tube.

Zgłoszenia

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest stworzenie Pracy konkursowej polegającej na napisaniu scenariusza do odcinka serialu animowanego „Rodzina Treflików” w oparciu o Niezbędnik scenarzysty oraz przesłanie go na adres kontakt@rodzinatreflikow.com do 8 października 2017.

Jeden Uczestnik może zgłosić nie więcej niż 3 scenariusze, których jest wyłącznym twórcą. Zgłoszenie każdego scenariusza do Konkursu wymaga zachowania formy elektronicznej i musi zawierać:

  • Scenariusz maksymalnie do 15 stron i treatment do 1 strony
  • formularz zgłoszeniowy
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie Uczestnika o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez Organizatorów danych osobowych na potrzeby związane ze zorganizowaniem i przeprowadzeniem Konkursu

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi na stronie internetowej www.facebook.com/rodzinatreflikow do 5 listopada 2017 r. Komisja konkursowa wyłoni do 5 laureatów Konkursu. Autorzy zwycięskich scenariuszy otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 1000 złotych.

Na podstawie informacji prasowej

15.09.2017