Kultura Dostępna w kinach

Od 30 kwietnia do końca 2015 roku w ramach specjalnych seansów filmowych w kinach Helios i w Kinie Iluzjon widzowie będa mogli oglądać polskie filmy w cenie 10 zł.

Kultura dostępna w kinach 

Akcja „Kultura Dostępna w kinach” rozpocznie się 30 kwietnia i potrwa do końca 2015 roku. W Kinie Iluzjon w Warszawie oraz w sieci kin Helios w czwartek będzie można obejrzeć wybrane polskie filmy kupując bilet w cenie 10 zł.

Projekcje filmów odbędą się w 33 miastach: Bełchatowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Gorzowie Wielkopolskim, Grudziądzu, Kaliszu, Kędzierzynie-Koźle, Kielcach, Koninie, Legnicy, Lubinie, Łodzi, Nowym Sączu, Olsztynie, Opolu, Pile, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Sosnowcu, Starachowicach, Szczecinie, Tczewie, Wrocławiu oraz w Warszawie.

Rezerwacja i sprzedaż biletów

Bilety w promocyjnej cenie 10 zł można rezerwować na stronach: www.helios.pl i www.iluzjon.fn.org.pl. Zarezerwowane bilety należy odebrać w kasie kina najpóźniej 30 minut przed seansem. Bilety będą również do nabycia w kasach Sieci Kin Helios i w kasie Kina Iluzjon tydzień przed projekcją.

Organizatorzy i partnerzy akcji

Organizatorem akcji, która odbywa się w ramach programu Kultura Dostępna jest Narodowe Centrum Kultury. Partnerami akcji są: Sieć Kin Helios, Kino Iluzjon, NEXT Film, Kino Świat, Solopan, Vue Movie, Forum Film Poland, Cyfrowe Repozytorium Filmowe oraz Against Gravity.

Źródło informacji: www.kulturadostepna.pl

17.04.2015