Legnicka Akademia Filmowa - warsztaty animacji i dubbingu

13 sierpnia rozpocznie się 22. edycja Legnickiej Akademii Filmowej. Chętni zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach mają czas na wysłanie swojego zgłoszenia do 31 lipca.

13-23 sierpnia, Legnica – warsztaty filmu animowanego

Przez 10 dni uczestnicy pod okiem wykładowców będą tworzyć własne animacje. Przy ich udźwiękowieniu pomagać im będzie polski beatboxer, były członek zespołu Kanał Audytywny Jakub Żmijewski (Zgasa). Warsztaty są płatne i kosztują 440 złotych dla osób spoza Legnicy i 100 złotych dla osób z Legnicy. Aby wziąć udział w warsztatach należy wysłać lub doręczyć osobiście kartę zgłoszeniową na adres:

 

Legnickie Centrum Kultury

ul. Chojnowska 2

59-220 Legnica

lub przesłać formularz drogą elektroniczną na adres: paulina.wrzeszcz@lck.art.pl.

Warsztaty dubbingu

16 i 17 sierpnia odbędą się warsztaty dubbingu realizowane przez FilmFactory Studio z Warszawy. Uczestnicy nauczą się technik relaksacji i rozpuszczania blokad w ciele oraz podstaw pracy z mikrofonem. Warsztaty poprowadzą m.in. aktorzy Beata Kawka i Piotr Grabowski. Z kolei pedagog Akademii Teatralnej w Warszawie Katarzyna Skarżanka poprowadzi ćwiczenia artykulacyjne i emisyjne. Koszt warsztatów wynosi 100 zł. W cenę wliczony jest obiad.

Codzienne pokazy animacji

Dodatkową atrakcją 22. Legnickiej Akademii Filmowej będą projekcje na legnickim Rynku filmów nagradzanych na polskich festiwalach. Pokazane zostaną filmy, które zdobyły uznanie na festiwalu Animator, Se-ma-for Film Festival, Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji „O!PLA”, czy Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA.

 

Wszelkich informacji udziela Paulina Wrzeszcz: tel. 76 72-33-723, e-mail: paulina.wrzeszcz@lck.art.pl.

 

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna jest na stronie: www.laf.art.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej

16.07.2014