Letnia Szkoła Prawa Własności Intelektualnej „IP in the Creative Sector”

Centrum Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Chicago – Kent College School of Law zachęcają do uczestnictwa w Letniej Szkole Prawa Własności Intelektualnej „IP in the Creative Sector”. Projekt odbędzie się w dniach 27 – 30 czerwca br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Przez 4 dni intensywnych wykładów i zajęć praktycznych uczestnicy wysłuchają prelekcji wygłoszonych przez najlepszych specjalistów z Uniwersytetu Gdańskiego, Chicago – Kent College School of Law, Queen Mary University of London, Stowarzyszenia Autorów Zaiks, Portalu Lookreatywni i wielu innych profesjonalistów z branży IP.

Projekt poświęcony jest najbardziej aktualnym zagadnieniom związanym z prawem własności intelektualnej w sektorze kreatywnym, rozwojem nowych technologii i ich wpływem na kształtowanie prawa oraz ochroną danych osobowych w cyberprzestrzeni.

Organizatorzy liczą na stworzenie w Gdańsku atmosfery, która pozwoli zintegrować międzynarodowe środowisko skupione dookoła własności intelektualnej: prawników, przedsiębiorców, członków Akademii i studentów.

Polski Instytut Sztuki Filmowej patronuje wydarzeniu.

Więcej informacji, harmonogram wykładów i formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej i Facebooku wydarzenia www.facebook.com/IPlawgdansk, http://iplawsummer.ug.edu.pl/.


22.06.2018