Nabór do katalogu Poles in Cannes 2018

W przygotowaniu jest kolejna edycja katalogu Poles in Cannes, promującego polskich uczestników Marché du Film. Termin nadsyłania zgłoszeń – 23 kwietnia.

Film Commission Poland przygotowuje elektroniczny katalog, który zawiera informacje o przedstawicielach polskiego rynku filmowego uczestniczących w festiwalu w Cannes oraz targach Marché du Film. Katalog ma na celu promowanie polskiej obecności w Cannes oraz ułatwienie komunikacji zagranicznym podmiotom zainteresowanym współpracą z naszym przemysłem filmowym.

Zgłoszenia do 23 kwietnia

Zgłoszenie do katalogu mogą przesyłać producenci oraz przedstawiciele rynku filmowego, którzy będą uczestniczyć w festiwalu i targach filmowych w Cannes. Należy krótko opisać w j. angielskim swoją firmę, projekty oraz cele do osiągnięcia na targach (np. znalezienie partnerów, oferowane usługi, etc.). Pracownicy jednej firmy / instytucji przysyłają jedno wspólne zgłoszenie.

Publikacja danych w katalogu jest bezpłatna, ale uwarunkowana terminowym przesłaniem kompletnego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 kwietnia 2018 roku, do godz. 17.00.

UWAGA! Zgłoszenia nowych firm i aktualizacji wpisów należy dokonywać na dwóch różnych formularzach. 

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe: www.filmcommissionpoland.pl.

Informacja prasowa


17.04.2018