Nabór filmów na Festiwal Kamera Akcja

Do 16 marca 2013 trwa nabór do konkursu etiud i animacji 4. edycji Festiwalu Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja, który odbędzie się w dniach 9-12 maja 2013.

Miejsce wymiany poglądów o sztuce

Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja to wydarzenie poświęcone działalności krytyków filmowych. Festiwal organizowany jest przy wsparciu merytorycznym Instytutu Kultury Współczesnej Uniwersytetu Łódzkiego. Głównym celem wydarzenia jest tworzenie żywego miejsca wymiany poglądów o sztuce filmowej kształtującego i wpływającego na młodych adeptów stawiających pierwsze kroki w dziedzinie krytyki filmowej.

Bogaty program

W programie festiwalu już po raz kolejny znajdą się: projekcje filmów, panele dyskusyjne, warsztaty krytyczno-filmowe, konkurs na tekst krytyczny, konkurs na etiudę i animację, konkurs prelegencki, liczne koncerty, imprezy i spacer po filmowej Łodzi.

Konkurs etiud i animacji

Organizatorzy czekają do 16 marca 2013 na etiudy i animacje nie dłuższe niż 30 minut, realizowane przez uczniów, studentów i absolwentów kierunków teoretycznofilmowych. Tematyka, gatunek i technika realizacji filmów jest dowolna. Filmy razem z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym należy przysyłać na adres: Paulina Pajor – Festiwal Kamera Akcja, ul. Rąbieńska 84a, 94-244 Łódź.

 

Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: kameraakcja.com.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

20.12.2012