Nabór na 11. KVIFF Works in Progress

Trwa nabór filmów na 11. „Works in Progress”, który odbędzie się 7 lipca 2014 podczas 49. edycji MFF w Karlowych Warach.

Works in Progress

„Works in Progress” to jednodniowy panel, podczas którego producenci mogą zaprezentować najnowsze produkuje fabularne z Europy Środkowej i Wschodniej, Bałkanów, Turcji i krajów byłego Związku Radzieckiego. Jednodniowe spotkanie umożliwia zaprezentowanie filmu międzynarodowym dystrybutorom, agentom sprzedaży, selekcjonerom festiwali.

Nabór do 21 maja

Na panel można zgłaszać filmy nowe, w fazie post-produkcji, a także takie, które będą miały swoją premierę po festiwalu w Karlowych Warach. Organizatorzy wybiorą projekty, które nie maja jeszcze międzynarodowego agenta sprzedaży. Nabór filmów trwa do 21 maja 2014. Producenci będą mieli szansę zaprezentować swoje filmy podczas 8-minutowego pitchingu – w tym fragment filmu nie przekraczający 5 minut, który muszą przesłać organizatorom na płycie DVD wraz z napisami w języku angielskim. Najlepszy projekt otrzyma 100 000 euro do wykorzystania w Barrandov Studios.

 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.kviff.com/en/for-film-industry/works-in-progress.

 

Paulina Bez

09.05.2014