Nabór na 2. Forum Koprodukcyjne w Brukseli

23. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych w Brukseli zaprasza do zgłaszania projektów do drugiej edycji forum koprodukcyjnego. Celem inicjatywy jest promocja współpracy między europejskimi a belgijskimi producentami.

Zgłoszenia do 11 lutego

Forum koprodukcyjne odbędzie się 2 i 29 kwietnia podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Brukseli (BSFF). Udział w forum to okazja dla europejskich producentów, którzy poszukują koproducentów dla swoich krótkometrażowych projektów. Zgłoszenia na forum można przesyłać do 11 lutego.

Wybrani producenci zostaną zaproszeni do Brukseli, by zaprezentować swój projekt podczas pitchingu przed europejskimi i belgijskimi producentami. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywania, akredytacji na festiwal oraz oferują częściowe pokrycie kosztów podróży.

Producenci mogą zgłaszać swoje projekty filmów krótkometrażowych zarówno fabularnych, jak i dokumentalnych oraz animowanych, których długość nie przekracza 30 minut.

Więcej informacji pod adresem: http://bsff.be/en/pros-3/brussels-co-production-forum/

Festiwal rozpocznie się 22 kwietnia i potrwa do 2 maja. BSFF znajduje się na liście festiwali kwalifikujących do ubiegania się o Oscarową nominację. Nabór filmów na festiwal trwa do 26 stycznia 2020.

Oficjalna strona festiwalu: http://bsff.be/en/

Informacja prasowa


28.11.2019