Nabór na 32. Festiwal "KSF Niepokalana 2017"

Do 20 lipca przedłużono nabór filmów na XXXII Międzynarodowy Katolicki Festiwal Filmów i Multimediów KSF Niepokalana.

Termin zgłaszania prac przedłużono do 20 lipca 2017. Organizatorzy czekają na filmy fabularne, dokumentalne, amatorskie, edukacyjne, programy telewizyjne, radiowe i multimedialne, w tym video clipy oraz strony internetowe. 

Tradycyjne hasło festiwalu brzmi: „Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną”. Na tegoroczny festiwal nadesłano już 23 prace m.in. z Australii, Hiszpanii, Czech, USA, Litwy oraz Polski, nie tylko o tematyce religijnej ze szczególnym uwzględnieniem tematyki maryjnej, ale także o tematyce patriotycznej nawiązujące do 100-ej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, która będzie obchodzona w roku 2018.

W związku z tym, że rok 2017 ogłoszony został rokiem Tadeusza Kościuszki, marszałka Józefa Piłsudskiego, gen. Józefa Hallera i św. Brata Alberta, organizatorzy czekają również na filmy związane z tą tematyką. 

Organizatorzy otrzymali już blisko 100 prac z 17 krajów, w tym m.in. z: Australii, Hiszpanii, Indii, Indonezji, Holandii , Litwy, Białorusi, Czeskiej Republiki, Włoch, Kanady, Rosji, Ukrainy, USA, Zimbabwe i Polski.

Szczegółowe informacje o festiwalu oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie: www.ksfniepokalana.pl

Na podstawie materiałów prasowych przesłanych przez organizatora 

03.07.2017