Nabór na 4. Festiwal Filmów Frapujących

Rozpoczął się nabór filmów na 4. Festiwal Filmów Frapujących „Frapa” 2015. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 października 2015 w Gorzowie Wielkopolskim.

Konkurs intrygujących krótkich metraży

W konkursie zostaną pokazane filmy krótkometrażowe, które intrygują tematem, podejściem twórcy, stroną formalną lub kreacjami aktorskimi. Organizatorzy poszukują filmów, które będą dla widzów wyzwaniem oraz stawiają ciekawe pytania.

Zgłoszenia filmów na konkurs

Na festiwal można zgłaszać polskie filmy fabularne, dokumentalne, animowane oraz inne formy filmowe. Realizacja zgłaszanych produkcji musi być zakończona po 1 stycznia 2010, a filmy nie mogą trwać dłużej niż 30 minut. Do udziału w konkursie nie będą dopuszczone filmy: przygotowane na zlecenie w celach komercyjnych, dyplomowe (magisterskie) zrealizowane na kierunkach artystycznych oraz przez etatowych pracowników organizatora lub osoby zaangażowane w postępowanie konkursowe a także filmy zgłoszone do poprzednich edycji. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są w regulaminie.

Zgłoszenia do 4 września

Aby zgłosić swój film należy dostarczyć na adres organizatora dwóch kopii w formacie mpeg-4 i pełnego DVD wraz z 2 kadrami filmu oraz 2-3 zdania o filmie oraz twórcy/twórcach. Do zgłoszenia należy dołączyć wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia w formie papierowej.

Adres organizatora:
Miejski Ośrodek Sztuki
Ul. Pomorska 73
66-400 Gorzów Wielkopolski
Z dopiskiem „Frapa”

Skan aplikacji, kadry oraz informacje o twórcach i filmie można także przesłać drogą mailową na adres: film@mosart.pl.

Więcej informacji, regulamin i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: www.mosart.pl

29.06.2015