Nabór na Berlinale Co-Production Market

Do 12 października trwa nabór na 14. edycję targów Berlinale Co-Production Market będących częścią 67. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

Berlinale Co-Production Market

Targi są dla producentów okazją do zaprezentowania swojego projektu i nawiązania kontaktów biznesowych. W trzydniowym wydarzeniu, co roku, bierze udział około 500 międzynarodowych producentów, agentów sprzedaży, dystrybutorów, przedstawicieli funduszy filmowych i nadawców.

Zgłoszenia na 14. edycję targów

Do 12 października można zgłaszać projekty pełnometrażowych filmów fabularnych, które mają szansę na międzynarodową dystrybucję. Formularz zgłoszeniowy wraz z: treatmentem, kosztorysem (w euro), fragmentem scenariusza oraz linkiem do filmografii reżysera, należy przesłać do organizatorów drogą elektroniczną. Na targi mogą się również zgłaszać producenci i osoby z branży, które nie mają własnego projektu, ale są zainteresowane nawiązaniem współpracy w ramach międzynarodowej koprodukcji. W takiej sytuacji proszeni są oni o kontakt mailowy na adres: coproductionmarket@berlinale.de w celu uzyskania dalszych informacji.

Szczegółowe informacje: www.efm-berlinale.de.

13. Berlinale Co-Production Market odbędzie się w dniach 12-14 lutego 2017. Partnerem wydarzenia jest PISF- Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

29.09.2016