Nabór na EAVE Marketing Workshop 2019

Do 6 września można zgłaszać chęć udziału w warsztatach EAVE poświęconym zagadnieniom związanym z marketingiem.

Pięciodniowe warsztaty (5-20 listopada 2019, Luksemburg) poświęcone będą zdobyciu wiedzy w jaki sposób za pomocą klasycznych a także nowych narzędzi i trendów wykorzystywanych w digital marketingu, mediach społecznościowych, public relations oraz budowaniu publiczności mogą wykorzystywać nowe metody w promocji swoich projektów, dotrzeć do grupy docelowej i zbudować publiczność.

30 uczestników

W warsztatach weźmie udział 30 uczestników, którzy poznają aktualne trendy w targetowaniu i pozycjonowaniu w odniesieniu do sprzedaży międzynarodowej, jak też promocji filmu na rynku lokalnym. Celem warsztatów jest także podniesienie świadomości tego, jak działa proces wypuszczenia filmu na ekrany, w tym ich udział na festiwalach.

Uczestnicy mogą aplikować z projektem znajdującym się na dowolnym etapie produkcji lub bez projektu.

Warsztaty przeznaczone są zarówno dla producentów, jak i pozostałych specjalistów pracujących w działach zajmujących się sprzedażą, dystrybucją i marketingiem. Organizatorzy zachęcają także przedstawicieli funduszy regionalnych, festiwali filmowych i targów filmowych do wzięcia udziału w warsztatach.

Wśród ekspertów prowadzących warsztaty znaleźli się m.in. Alya Belgaroui-Degalet (Wild Bunch), Sarah Calderon (The Film Agency), Michael Arnon (Wolf Consultants – PR), Boris Pugnet (Le Pacte / Turn Right), Sally Hodgson (PIPOCA, UK).  

Dodatkowe informacje dotyczące m.in. kosztów warsztatów znajdują się w formularzu zgłoszenia dostępnym na stronie https://eave.org/programmes/information/application-eave-marketing-workshop-2019/


27.08.2019