Nabór na europejsko-indyjskie warsztaty koprodukcyjne

Organizatorzy 4. edycji europejsko-indyjskich warsztatów koprodukcyjnych Primexchange Europe India Co-Production Workshop, które odbędą się w dniach 18-25 listopada w ramach Film Bazaar w Goa (Indie), zapraszają do udziału w wydarzeniu.

Primexchange Workshop

Primexchange to międzynarodowe warsztaty koprodukcyjne, które skierowane są do producentów pełnometrażowych filmów fabularnych w zaawansowanym stadium rozwoju projektu. Minimalne wymagania wobec zgłaszanych projektów to co najmniej pierwszy draft scenariusza oraz plan finansowy.

Zgłoszenia do 15 października

Zgłoszenie projektu jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają także uczestnikom zakwaterowanie na czas trwania wydarzenia. Po ostatecznej selekcji w warsztatach weźmie udział maksymalnie 5 projektów pochodzących z Europy i 5 projektów z Indii. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października. Zgłoszenia na warsztaty mogą nadsyłać producenci oraz zespoły producent-scenarzysta, posiadający konkretny projekt pełnometrażowego filmu fabularnego. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zakwaterowanie zapewnia organizator. Uczestnicy muszą dojechać na warsztaty ma swój własny koszt.

 

Szczegóły na stronie primexchange.eu.

 

Na podstawie informacji prasowej

24.09.2012