Nabór na jednodniowe warsztaty "Art-To-Business" w ramach projektu KIPA2B

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na jednodniowe warsztaty „Art-to-Business”.

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych ogłasza nabór na jednodniowe warsztaty „Art-to-Business”, które odbędą się 7 listopada br. w godz. 09:30-17:15 w Golden Floor Plaza przy al. Jerozolimskich 123A (26 piętro) w Warszawie. Celem inicjatywy jest profesjonalizacja kadr sektora audiowizualnego w otoczeniu biznesowym, jak również podnoszenie świadomości świata biznesu nt. potencjału sektora audiowizualnego oraz współczesnych zjawisk z nim związanym. Projekt skierowany jest w szczególności do mikro i małych przedsiębiorców związanych z szeroko rozumianą branżą kreatywną.

Podczas ostatniego szkolenia z cyklu KIPA2B uczestnicy dowiedzą się jakie są fundusze unijne wspierające małe przedsiębiorstwa, poznają wskaźniki inwestycji w branży kreatywnej, oraz dowiedzą się jak zrobić memorandum inwestycyjne oraz onepager dla inwestora oraz jakie są możliwości budowania rynku VR w Polsce. Dodatkowo uczestnicy zapoznają się ze specyfiką prywatnych inwestorów w branży kreatywnej, w szczególności jeżeli chodzi o anioły biznesu zaznajomione ze specyfiką naszego sektora oraz jego mechanizmów. Zaprezentowany także zostanie nowy polski fundusz inwestycyjny wspierający projekty fazy seed i startup w obszarze audio-video i gier – DeepLab Alfa.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy do pobrania na stronie: www.kipa.pl/images/zalaczniki/Formularz_zgl_KIPA2B_07.11.2017.doc i wysłać go na adres biuro@kipa.pl w temacie maila wpisując: „Warsztaty KIPA2B”. Nabór trwa do piątku 3 listopada br. W przypadku pytań organizatorzy proszą o kontakt mailowy z koordynatorami projektu KIPA2B – Aleksandrą Kapłon (aleksandra.kaplon@kipa.pl) i Maciejem Dopierałą (maciej.dopierala@kipa.pl) lub telefoniczny – (22) 840 59 01.

Informacja prasowa 

20.10.2017