Nabór na Lodołamacz

Organizatorzy Transatlantyk Festival zapraszają na pierwszą edycję Lodołamacza – branżowego wydarzenia, dzięki któremu uczestnicy pogłębią swoją wiedzę na tematy związane z funkcjonowaniem rynku filmowego w Polsce i na świecie.

Lodołamacz

Głównym tematem Lodołamacza będzie dystrybucja. Uczestnicy warsztatów, razem z ekspertami z Polski i z zagranicy, rozmawiać będą o tradycyjnych i nietradycyjnych metodach dystrybuowania filmów.

„Zadaniem Lodołamacza jest dostarczanie uczestnikom praktycznej wiedzy, z której będą mogli korzystać na co dzień w swoich działaniach. Chcemy, aby warsztat pomagał i wskazywał nowe możliwości pojawiające się w dystrybucji filmowej, ale także wprost mówił o potencjalnych zagrożeniach czyhających na rynku. Zależy nam na pomocy twórcom w świadomym poruszaniu się w branży filmowej” – mówi Joanna Łapińska, Dyrektor Programowa Transatlantyk Festival.

Lodołamacz co roku będzie się koncentrował na innym aspekcie funkcjonowania branży filmowej.

Nabór

Nabór zgłoszeń na warsztaty rozpoczyna się 28 kwietnia. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do piątku 2 czerwca. Chętni do wzięcia udziału są proszeni o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-19 lipca, podczas 7. edycji Transatlantyk Festival. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie transatlantyk.org.

Informacja prasowa

28.04.2017