Nabór na Pixel Market 2013

Do 26 lipca 2013 trwa nabór na targi audiowizualne Pixel Market, które odbędą się w dniach 16-17 października 2013 w Londynie.

Filmowe projekty o potencjale cross-media

Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Londyńskim Festiwalem Filmowym BFI. Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w targach i zgłaszania projektów, które mają potencjał pozwalający zaistnieć zarówno w filmie, w telewizji, w komórce, w grach komputerowych, druku, itd.

Zgłoszenia do 26 lipca

Projekty powinny odznaczać się użyciem nowych narzędzi, platform, usług i urządzeń oraz dotyczyć różnorodnej kombinacji filmu, telewizji, sieci komórkowej i innych mediów. Zgłoszenia są przyjmowane do 26 lipca 2013. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wyselekcjonowanych 30 projektów. 8 projektów powalczy o główną nagrodę.

Konsultacje z profesjonalistami

Podczas targów najlepsze zespoły projektowe będą miały możliwość wzięcia udziału w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z potencjalnymi inwestorami i partnerami z branż technologicznych, interaktywnych, filmowych i wydawniczych.

Nagrody

Najlepszy projekt otrzyma nagrodę Arte Pixel Pitch Prize w wysokości £6 000. Zostaną również przyznane nagrody beActive Pixel Market Scripted Content (£2 500) i Cinekid Pixel Market dla najlepszego projektu dla dzieci w wieku 4-14 lat, który weźmie udział w targach Cinekid w Amsterdamie.

 

Więcej informacji, regulamin i formularz zgłoszeniowy na stronie: www.powertothepixel.com.

 

Informacja prasowa

05.07.2013