Ostatnia szansa na zgłoszenie się na warsztaty Sources 2 Projects & Process

Trwają ostatnie dni naboru na europejskie warsztaty mentoringowe dla scenarzystów i twórców filmowych – Sources 2 Projects & Process.

Nabór do 1 marca

Zgłoszenia na warsztaty mentoringowe dla scenarzystów i twórców filmowych – Sources 2 Projects & Process (Sources 2 Projects & Process Training Mentors for Screenwriters and Filmmakers) przyjmowane są do 1 marca 2019 roku. Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach 31.05-5.06.2019 i zostaną poprowadzone przez m.in. przez Louise Gough (Australia), Arash T. Riahi (Iran/Austria) i Eric Collins (UK/Francja). 1/3 uczestników będzie pochodzić z naszego kraju. 

Celem warsztatów jest rozwinięcie wśród twórców filmowych (scenarzystów, deweloperów, konsultantów, redaktorów scenariuszy, producentów, redaktorów zleceń, trenerów i decydentów) takich umiejętności, jak przekazywanie wiedzy, rozwijanie zasobów ludzkich, mentorowanie i zachęcanie do twórczych procesów, co pozwoli im stworzyć warunki do wydajnej i produktywnej współpracy. Ponadto warsztaty stanowią forum wymiany doświadczeń i współpracy z międzynarodowymi kolegami.

Sources 2 Projects & Process to trzymiesięczny proces, przez który przeprowadzi uczestników trójka doradców Sources 2.

  • miesiąc przygotowań,
  • czterodniowe warsztaty z sesjami grupowymi oraz wykłady i dyskusje,
  • dwumiesięczny okres coachingu w bliskim kontakcie z członkami grupy i doradcami,
  • zakończenie (online).

Informacje na temat zapisów na warsztaty znajdziecie na stronie: www.sources2.de/activities-and-dates/workshops/upcoming-workshops.html

Warsztaty są współfinansowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Informacja prasowa


08.02.2019