Nabór na warsztaty Improv dla scenarzystów

Trwa nabór na warsztaty Script Fiesta „Improv dla scenarzystów”, które odbędą się 20 lipca w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Improv

Improv to sztuka improwizacji teatralnej. Jest narzędziem do kreowania scen, monologów, spektakli opartych na sugestii widza, słowie, obrazie. Gry i ćwiczenia improv służą pogłębianiu koncentracji, uczą szybkiego i spontanicznego reagowania, działania intuicyjnego, podejmowania ryzyka, rozwijają kreatywność. Jedną z najważniejszych zalet improv jest budowanie wzajemnych relacji w zespole – elastyczności i otwartości na działania zaproponowane przez współautorów odgrywanych scen.

Warsztaty z Agnieszką Bajer

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Bajer – improwizatorka teatru improv AB OVO. Uczestnicy szkolenia nauczą się działać w grupie i tworzyć pod presją czasu. Będą pracowali nad krótkimi formami iprov, a na koniec stworzą sceny z wykorzystaniem scenariopisarskich technik na pogłębienie dialogów i postaci.

20 lipca Warszawska Szkoła Filmowa

Zajęcia odbędą się 20 lipca 2013 w godz. 10-17, w Warszawskiej Szkole Filmowej. Udział w warsztatach kosztuje 150 złotych. Uczestnicy festiwalu Script Fiesta 2013 uzyskają 10% zniżki.

 

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy na stronie: scriptfiesta.pl.

 

Na podstawie materiałów organizatora opracowała Paulina Bez

12.07.2013