Nabór na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja

Trwa nabór producentów na warsztaty Producer’s MAP: Postprodukcja.

Jak przygotować efektywny harmonogram i budżet postprodukcji obrazu i dźwięku? Czy i kiedy można liczyć na koprodukcję ze studiem postprodukcyjnym? Na co zwracać uwagę w umowach z postproducentami? Na te i inne pytania odpowiedzą – w trakcie intensywnych trzydniowych warsztatów Producer’s MAP: Postprodukcja – Justyna Juszczyk, post-producent z ORKA Studio, Marcin Drabiński, CEO Chimney Poland i Head of VFX oraz Paweł Uszyński, realizator dźwięku i założyciel Folia Soundstudio.

Fundacja Przestrzeń Filmowa i Mazovia Warsaw Film Commission zapraszają do udziału w ekskluzywnych warsztatach wschodzących producentów polskiej branży audiowizualnej zarówno bez jak i z projektem filmu fabularnego, dokumentalnego lub animowanego. Zajęcia w ramach Producer’s MAP: Postprodukcja odbędą się w dniach 14-16.12.2018 roku w Warszawie.

Udział w spotkaniu z czołowymi ekspertami to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy z zakresu współpracy ze studiami postprodukcji obrazu i dźwięku oraz konkretnych porad udzielanych podczas indywidualnych konsultacji.

Warsztaty będą miały charakter mentoringowy, oparty o transfer wiedzy i praktyczne zadania oraz omówienie case studies. Szczegółowy program zostanie przygotowany przez prowadzących w oparciu o profile uczestników i ich ewentualnych projektów.

Ze względu na indywidualny charakter warsztatu do udziału zakwalifikuje się 10 producentów. Zajęcia zostaną poprowadzone w języku polskim. Koszt uczestnictwa wynosi 850 zł.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: przestrzenfilmowa.org/producers-map-postprodukcja

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 10 grudnia o godzinie 23.59.

Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia, które spełniają wymagania wyszczególnione w regulaminie. Lista zakwalifikowanych projektów zostanie opublikowana do 11.12.2018 roku na stronie Fundacji Przestrzeń Filmowa i MWFC.

Producer’s MAP to seria intensywnych warsztatów dla polskich wschodzących producentów, która pokrywa pełne spektrum bieżących zagadnień związanych zarówno z prowadzeniem firmy, jak i realizowaniem polskich oraz międzynarodowych projektów filmowych. Mentoringowy, indywidualny charakter warsztatów, mała liczba uczestników i skupienie się na rozwijaniu ich karier ma na celu zbudowanie ekskluzywnej grupy producentów i przygotowanie ich na nadchodzące wyzwania.


27.11.2018