Nabór otwarty na dofinansowanie wyjazdu studyjnego na targi w Cannes

Krakowski Park Technologiczny prowadzi nabór wniosków na dofinansowanie wyjazdu studyjnego na targi Marche du Film podczas tegorocznego Festiwalu Filmowego w Cannes. Nabór zgłoszeń trwa do 1 marca.

Nabór zgłoszeń do 1 marca

Wyjazd dla 3 osób zaplanowany jest w terminie 12-17 maja 2018 roku. W ramach pomocy publicznej de minimis dofinansowane są: transport, zakwaterowanie, wyżywienie i akredytacja na targi.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.kpt.krakow.pl/kreatywna-malopolska. Formularz trzeba przesłać wraz ze zdjęciem na adres: mbledowska@kpt.krakow.pl.

Otwarty nabór zgłoszeń od przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw z małopolskiej branży filmowej trwa do 1 marca 2018 roku.

Regulamin, wzór umowy na wyjazd oraz zasady uczestnictwa znajdują się na stronie Kreatywnego Parku Technologicznego. Nie należy opłacać akredytacji samodzielnie. W ramach wyjazdu z projektu nie ma możliwości refakturowania czy zwrotu jakichkolwiek kosztów.

Wyjazd studyjny realizowany jest w ramach projektu „Kreatywna Małopolska” finansowanego z RPO Woj. Małopolskiego na lata 2014-2020.

Więcej informacji: www.kpt.krakow.pl/kreatywna-malopolska.

Źródło informacji: http://polishshorts.pl.


12.02.2018