Nabór otwarty na dofinansowanie wyjazdu studyjnego

Krakowski Park Technologiczny ogłasza otwarty nabór na dofinansowanie wyjazdu studyjnego na Film Bazaar i The International Film Festival of India.

Aplikuj o dofinansowanie na wyjazd studyjny do Indii

Krakowski Park Technologiczny w ramach projektu „Kreatywna Małopolska” ogłasza nabór otwarty dla przedstawicieli MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw) działających w branży filmowej na dofinansowanie wyjazdu studyjnego na Film Bazaar i The International Film Festival of India.

Zgłoś się do 17 lipca

Aktualny wyjazd: Film Bazaar & The International Film Festival of India – Goa, Indie

Termin wyjazdu: 20-24 listopada 2017

Liczba miejsc: 2

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 17 lipca, godz. 16:00.

Formularz

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres: mbledowska@kpt.krakow.pl.

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i pełna dokumentacja dostępne na stronie:

→ Krakowski Park Technologiczny – Kreatywna Małopolska www.kpt.krakow.pl/kreatywna-malopolska.  

„Kreatywna Małopolska”

W ramach projektu „Kreatywna Małopolska” zaplanowano organizację wyjazdów studyjnych oraz spotkań typu B2B z partnerami zagranicznymi z branży filmowej. Przedmiotowe wyjazdy będą przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży filmowej, które mają siedzibę (lub oddział/filię) na terenie województwa małopolskiego.

Zrealizowane wyjazdy:  2016: Connecting Cottbus, Baltic Event  |  2017: European Film Market – Berlinale, goEast Film Festival, Marche du Film – Festival de Cannes.

Projekt „Kreatywna Małopolska” finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Na podstawie informacji prasowej 

14.06.2017