Nabór producentów na India International Film Tourism Conclave (IIFTC)

Do 31 stycznia PISF czeka na zgłoszenia producentów zainteresowanych współpracą z Indiami i udziałem w targach India International Film Tourism Conclave (IIFTC).

India International Film Tourism Conclave (IIFTC) to targi filmowe, które są doskonałą okazją do zaprezentowania przedstawicielom indyjskiego przemysłu filmowego międzynarodowej oferty lokacji i usług filmowych. Targi odbędą się w Bombaju w dniach 5-7 marca 2020. Na wydarzenie składa się część targowa, podczas której PISF zorganizuje polskie stoisko, konferencje, spotkania B2B i wydarzenia o charakterze networkingowym. Indyjski przemysł filmowy należy do największych na świecie, jeśli chodzi o liczbę produkowanych filmów. Więcej informacji nt. wydarzenia dostępnych jest na stronie: http://www.iiftc.com/IIFTC/Conclave

Zgłoszenia

W ramach PO Promocja polskiego filmu za granicą PISF wesprze udział reprezentacji polskich producentów w targach IIFTC. Producenci zainteresowani współpracą z Indiami proszeni są o zgłaszanie chęci udziału do Instytutu za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

Do pobrania:

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.01.2020 roku. Zgłoszenia prosimy kierować mailowo na adres: promotion@pisf.pl


20.01.2020