Nabór projektów na Docs Barcelona

Do 1 marca trwa nabór projektów dokumentalnych do branżowej części festiwalu Docs Barcelona. Impreza odbędzie się w dniach 17 – 27 maja.

Speed Meetings

Speed Meetings to najpopularniejsza część wydarzeń branżowych na hiszpańskim festiwalu. Jak co roku do prezentacji zostanie wybranych 40 projektów dokumentalnych z całego świata. Nowością w tym roku będzie publiczna prezentacja (pitching) 5 wybranych dokumentów w szerokim gronie festiwalowym. W 2017 r. w ramach Speed Meetings odbyły się 463 spotkania filmowców z przedstawicielami funduszy, nadawcami telewizyjnymi i reprezentantami międzynarodowych imprez filmowych. Spotkania poprzedzone zostaną warsztatami, na których będzie można nauczyć się sztuki prezentowania projektów. Speed Meetings podczas Docs Barcelona odbędą się 24 i 25 maja 2018 r.

Interactive Pitch

W programie wydarzeń branżowych festiwalu Docs Barcelona znajdzie się także prezentacja dokumentalnych projektów interaktywnych Interactive Pitch, która odbędzie się 23 maja. Temu wydarzeniu także będą towarzyszyły warsztaty.

Nabór projektów na wydarzenia branżowe festiwalu Docs Barcelona trwa do 1 marca 2018 r.

Więcej informacji: www.docsbarcelona.com.


01.02.2018