Nabór zgłoszeń do katalogu Poles in Berlin 2020

Do 23 stycznia trwa nabór zgłoszeń do katalogu Poles in Berlin 2020, promującego polskich uczestników festiwalu Berlinale i targów EFM.

W przygotowaniu jest elektroniczny katalog zawierający informacje o przedstawicielach polskiego rynku filmowego uczestniczących w festiwalu w Berlinie oraz targach European Film Market. Katalog ma na celu promowanie polskiej obecności w Berlinie oraz ułatwienie komunikacji zagranicznym podmiotom zainteresowanym współpracą z naszym przemysłem filmowym.

Zgłoszenie do katalogu mogą przesyłać producenci oraz przedstawiciele rynku filmowego, którzy będą uczestniczyć w targach i festiwalu. Należy krótko opisać w j. angielskim swoją firmę, projekty oraz cele do osiągnięcia na targach (np. znalezienie partnerów, oferowane usługi, etc.). Pracownicy jednej firmy / instytucji przysyłają jedno wspólne zgłoszenie.

Prosimy o zwrócenie uwagi, że do wyboru są dwa formularze zgłoszeniowe:

  1. Nowe zgłoszenia (żółty formularz) dla firm, które zgłaszają się po raz pierwszy: FORMULARZ.
  2. Tylko aktualizacja (różowy formularz) dla firm, które chcą zaktualizować wpis z ostatniej edycji katalogu: FORMULARZ (do weryfikacji proszę użyć katalogu „Poles in Cannes 2019” do wglądu tutaj).

Publikacja danych w katalogu jest bezpłatna, ale uwarunkowana terminowym przesłaniem kompletnego zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 stycznia (czwartek) 2020, do godz. 17.00.


17.01.2020