Nabór zgłoszeń do programu MATCH ME na 72. MFF w Locarno

Rozpoczynamy nabór zgłoszeń do programu MATCH ME dedykowanym młodym producentom z projektem w fazie developmentu. Program odbędzie się podczas 72. MFF w Locarno.

MATCH ME

Polski Instytut Sztuki Filmowej jest partnerem wydarzenia MATCH ME – projektu odbywającego się podczas 72. MFF w Locarno. 3 młodych producentów wyłonionych przez organizatorów programu, będzie miało możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu (fabuła, film dokumentalny, animacja, film eksperymentalny) w fazie developmentu. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

Do programu kwalifikują się producenci, którzy mają 2-3 lata doświadczenia w pracy na arenie międzynarodowej, wyprodukowali co najmniej jeden film krótki (jednak pierwszeństwo mają producenci z pełnometrażowym filmem lub dokumentem) oraz rozwijają obecnie kilka projektów. Przy wyborze kandydatów większy nacisk kładziony jest na profil firmy, którą reprezentują producenci, a mniejszy na rozwijane przez nich projekty.  

PISF po raz trzeci jest partnerem wydarzenia.

Program MATCH ME odbędzie się w dniach 9-11 sierpnia 2019 roku.

Zgłoszenia do 17 czerwca

Na zgłoszenia producentów zainteresowanych udziałem w MATCH ME czekamy pod adresem: maria.gradowska@pisf.pl do 17 czerwca 2019 roku. Warunkiem zgłoszenia jest odesłanie wypełnionego formularza:


10.06.2019