Nabór zgłoszeń na Producers Lab w Indiach

Trwa nabór zgłoszeń na warsztaty Producers Lab dla producentów, które odbędą się w dniach 20-24 listopada w Indiach. Obecność polskich producentów w wydarzeniu będzie współfinansowana przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej. 

Warsztaty Producers Lab

Producers Lab odbędzie się w ramach Film Bazaar w Goa Marriott Resort w Indiach w dniach 20-24 listopada 2014. W ciągu pięciu dni zakwalifikowani producenci z całego świata wezmą udział w warsztatach, spotkaniach i wykładach mistrzowskich. Sesje prowadzone będą przez międzynarodowych producentów, agentów sprzedaży i dyrektorów festiwali. Podczas warsztatów poruszone zostaną takie tematy, jak: rola producenta, development filmu, pozyskanie finansowania, międzynarodowe koprodukcje, sprzedaż międzynarodowa, alternatywne sposoby marketingowe i platformy dystrybucyjne.

Zgłoszenia

Na wysłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego producenci maja czas do 30 września. Kartę zgłoszeniową należy wysłać na adres e-mail: producerslab@filmbazaarindia.com. Więcej informacji wraz z formularzem znajduje się tutaj.

Wsparcie PISF

Wyjazd do Indii dla polskich producentów, którzy zakwalifikują się do Film Bazaar’s Producers Lab będzie współfinansowany przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej. Producenci, którzy będą się
zgłaszali na Producers' Lab w ramach Film Bazaar na Goa lub tacy, którzy mają doświadczenie międzynarodowe i projekt, który chcieliby przedstawić na rynku indyjskim, proszeni są o zgłoszenie do dnia 25.09 na adres joanna.wendorff@pisf.pl.

 

Więcej informacji: www.filmbazaarindia.com

29.08.2014