Nabór zgłoszeń na program MATCH ME na 70. MFF w Locarno

MATCH ME podczas 70. MFF w Locarno – nabór chętnych do udziału w programie dedykowanym młodym producentom z projektem w fazie developmentu.

Match Me

Polski Instytut Sztuki Filmowej będzie partnerem wydarzenia MATCH ME – projektu odbywającego się podczas 70. MFF w Locarno i dedykowanego w tym roku polskim producentom. 3 młodych producentów wyłonionych przez organizatorów programu, ma możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu w fazie developmentu: fabuła, dokument, animacja. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

First Look

W ubiegłym roku w ramach inicjatywy PISF, wydarzenie branżowe FIRST LOOK podczas MFF Locarno było poświęcone Polsce. Udział w nim wzięło 6 polskich filmów w ostatnim etapie produkcji. Nagrodę otrzymał film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauze „Ptaki śpiewają w Kigali” oraz film „Zgoda” w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego.

Program MATCH ME odbędzie się w dniach 4 – 6 sierpnia.

Zgłoszenia do 13 marca

Na zgłoszenia zainteresowanych udziałem w MATCH ME czekamy pod adresem: olga.domzala@pisf.pl do 13 marca 2017. Warunkiem zgłoszenia jest odesłanie wypełnionego formularza:

06.03.2017