Nabór zgłoszeń na MATCH ME w Locarno

MATCH ME podczas 71. MFF w Locarno – nabór chętnych do udziału w programie dedykowanym młodym producentom z projektem w fazie developmentu.

Match Me

Polski Instytut Sztuki Filmowej będzie partnerem wydarzenia MATCH ME – projektu odbywającego się podczas 71. MFF w Locarno i dedykowanego w tym roku polskim producentom. 3 młodych producentów wyłonionych przez organizatorów programu, będzie miało możliwość spotkania i pracy nad projektem pełnometrażowego filmu w fazie developmentu. To również idealna okazja do pozyskania partnerów koprodukcyjnych oraz agentów sprzedaży.

W zeszłym roku PISF po raz pierwszy był parterem wydarzenia.

First Look

W 2016 roku w ramach inicjatywy PISF, wydarzenie branżowe FIRST LOOK podczas 69. MFF Locarno było poświęcone Polsce. Udział w nim wzięło 6 polskich filmów w ostatnim etapie produkcji. Nagrodę otrzymał film Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego „Ptaki śpiewają w Kigali” oraz film „Zgoda” w reżyserii Macieja Sobieszczańskiego.

Program MATCH ME odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2018 roku.

Zgłoszenia do 6 czerwca

Na zgłoszenia producentów zainteresowanych udziałem w MATCH ME czekamy pod adresem: marzena.cieslik@pisf.pl do 6 czerwca 2018 roku. Warunkiem zgłoszenia jest odesłanie wypełnionego formularza:

Formularz zgłoszeniowy (.doc)

 


25.05.2018