Nakręć się na wakacje! Zgłoś się na warsztaty filmowe

W dniach 19-20 lipca odbędą się pierwsze ogólnopolskie warsztaty filmu fabularnego OFFmaster w Proszówkach, k. Bochni w województwie małopolskim.

Kamera! Akcja!

Warsztaty poprowadzą Michał Kołdras oraz Wiktor Obrok współpracujący m.in. z Telewizją Polską w Krakowie oraz portalami Onet Podróże i Wirtualna Polska. Na warsztaty może zgłosić się każdy od początkujących pasjonatów po filmowców tworzących kino niezależne, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem z innymi uczestnikami.

Program warsztatów

Warsztaty rozpoczną się w sobotę wykładem dotyczącym obsługi sprzętu filmowego, podstaw pracy operatora, reżysera, dźwiękowca i oświetleniowca. Następnie uczestnicy wspólnie napiszą scenariusz etiudy, w której będą naprzemiennie pracować jako obsługa planu i aktorzy. Pierwszy dzień warsztatów zakończą próby światła, dźwięku i ujęcia próbne. W niedzielę uczestnicy nakręcą w oparciu o scenariusz napisany poprzedniego dnia etiudę. Po zakończeniu zdjęć chętni mogą wziąć udział w montażu i obróbce materiału. Premiera filmu odbędzie się w niedzielę o godzinie 21.

Koszty

Udział w dwudniowych warsztatach wynosi 150 złotych (netto w przypadku działalności gospodarczej). Cena noclegu – 30 złotych za dobę. Opcjonalnie można wykupić dla siebie pełne wyżywienie: śniadanie, obiad i kolacja w cenie 30 złotych.

Ważna informacja

Maksymalnie w warsztatach może wziąć udział 30 osób. Osoby do lat 18 muszą mieć pisemną zgodę opiekunów na wyjazd oraz adnotacją, że biorą oni pełną odpowiedzialność za osobę niepełnoletnią. Zgłoszenia na warsztaty można dokonać wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej.

 

W sprawie pytań można się kontaktować z Michałem Kołdrasem: tel. 509225706, e-mail: michalkoldras@kinoautorskie.pl.

Więcej informacji i formularz: offmaster.kinoamatorskie.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej

10.07.2014