Nowy zarząd Stowarzyszenia Film 1,2

25 czerwca, podczas walnego zgromadzenia, członkowie Stowarzyszenia „Film 1,2” wybrali swoje władze na kadencję 2014/2015.

Nowy zarząd

Funkcję prezesa drugi rok z zarządu objął krytyk i debiutujący reżyser Kuba Mikurda. Jego zastępcami zostali reżyser Miron Wojdyło i kierowniczka produkcji Zuzanna Hencz. W zarządzie znaleźli się także producentka Aleksandra Panisko, która została sekretarzem stowarzyszenia, aktorka Marta Lewandowska mianowana na skarbnika oraz aktor Jan Strzembosz i producentka Helena Szoda-Woźniak. W skład komisji rewizyjnej weszli reżyserzy: Katarzyna Klimkiewicz, Agnieszka Woszczyńska i Sebastian Buttny.

Stowarzyszenie Film 1,2

Stowarzyszenie Film 1,2 skupia debiutantów filmowych wszystkich profesji: reżyserów, scenarzystów, producentów, montażystów, dźwiękowców, operatorów, aktorów, scenografów, krytyków i teoretyków kina. Stowarzyszenie jest miejscem wymiany informacji, pomysłów i idei. Stowarzyszenie Film 1,2 organizuje warsztaty, panele, debaty i pokazy. Działa też na rzecz systemowych rozwiązań w branży kinematograficznej.

 

Więcej informacji: www.film12.org

 

Na podstawie informacji prasowej

26.06.2014