Objazdowe Kino Visa

Dzięki profesjonalnemu kinu objazdowemu, którego partnerem jest Visa, mieszkańcy miejscowości, w których nie ma kin, będą mogli oglądać najnowsze produkcje i premiery filmowe na wielkim ekranie.

Objazdowe kino w 100 miejscowościach w Polsce

W trasę po Polsce wyruszyło największe kino objazdowe pełne filmowych emocji, które odwiedzi aż 100 miejscowości we wszystkich 16 województwach. Na filmowej trasie kina znalazły się między innymi: Szczytno, Bartoszyce, Kłodawa, Brodnica, Lubsko, Węgorzewo, Syców, Kalety, Lelów i wiele innych.

Polskie i zagraniczne produkcje filmowe 

W repertuarze znajdą się najważniejsze polskie i zagraniczne premiery filmowe, tematyczne maratony oraz propozycje dla całych rodzin. Nie zabraknie tytułów dla dzieci, również w wersji 3D. W dniach 24-26 lutego w Strzelcach Opolskich, Suchej Beskidzkiej i Pinczowie widzowie będą mogli zobaczyć „Nowy początek” – obraz nominowany do Oscara aż w 8 kategoriach, w tym również w kategorii najlepszy film. Dodatkowo w repertuarze bijąca rekordy popularności „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – opowieść o niezwykłej kobiecie, która zmieniła miłosne obyczaje Polaków. Film w polskich kinach obejrzało już prawie 1,5 miliona widzów.

Od 3 marca wyświetlany będzie premierowo film „Maria Skłodowska – Curie”- międzynarodowa koprodukcja o życiu słynnej polskiej noblistki, z Karoliną Gruszką w roli tytułowej oraz Piotrem Głowackim jako Albertem Einsteinem. W repertuarze nie zabraknie również propozycji dla najmłodszych – nominowanej do Oscara w kategorii najlepsza piosenka animacji „Trolle” oraz „Lego® Batman: Film” w wersji 3D z polskim dubbingiem.

Na mieszkańców kolejnych miejscowości czekają emocjonujące filmy oraz wyjątkowe atrakcje.
Bilety dostępne są w kasie kina oraz w internetowej przedsprzedaży. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i lista odwiedzanych miejscowości znajdują się na stronie: Kino.Visa.pl.

Na podstawie informacji prasowej 

27.02.2017