Off Camera Pro Industry: dzień trzeci i czwarty

Zakończyły się tegoroczne warsztaty dla profesjonalistów z branży Off Camera Pro Industry.

Negocjacje i komunikacja – wykład Michaela Comyna

Michael Comyn, fot. Dominika Jaruga

Trzeciego dnia warsztatów specjalny wykład poprowadził ekspert EAVE, Michael Comyn. Podczas spotkania filmowcy dowiedzieli się, jak skutecznie negocjować i komunikować się w branży filmowej. Wykład wypełniony był praktycznymi ćwiczeniami i poradami, jak najlepiej przygotować się do negocjacji, jak poznać i wykorzystać swoje mocne i słabe strony. W ramach uzupełnienia wykładu w sobotę Michael Comyn poprowadził warsztat, podczas którego chętni mogli dodatkowo wzbogacić swoją wiedzę dotyczącą technik negocjacyjnych.

Jak wypromować film w social media? – wykład Mathiasa Noschisa i Joanny Soleckiej

Joanna Solecka i Mathias Noschis, fot. materiały prasowe Netia Off Camera

Ostatnim wykładem przygotowanym podczas tegorocznych wydarzeń Off Camera Pro Industry było spotkanie z Mathiasem Noschisem i Joanną Solecką (Alphapanda). Zaproszeni goście dzielili się ze zgromadzonymi wiedzą dotyczącą skutecznej promocji filmu w cyfrowej rzeczywistości. Zwracali uwagę na to, jak ważne jest odpowiednie dobranie strategii promocyjnej oraz podpowiadali, które media społecznościowe będą najbardziej odpowiednie przy konkretnych filmach lub naszych możliwościach czasowych i finansowych.

Wydarzenia dodatkowe

Uzupełnieniem wydarzeń branżowych były m.in. konsultacje z ekspertkami TorinoFilmLab Laurą Piani i Evą Ward, sesje Round Table z Billym Hopkinsem, Lynne Ramsay i Marcinem Piaseckim oraz spotkania 1:1.

Partnerami Off Camera Pro Industry są: Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych, Film Commission Poland, Kancelaria Prowisz i Partnerzy, EAVE, TorinoFilmLab, Polski Instytut Sztuki Filmowej i województwo małopolskie. 

09.05.2016