Off Plus Camera czeka na filmy

Trwa nabór filmów do konkursów festiwalu Off Plus Camera. Produkcje startujące w Konkursie Głównym „Wytyczanie Drogi” powalczą o Krakowską Nagrodę Filmową i 100 tys. dolarów, a filmy rywalizujące w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych o nagrodę Polski Noble Filmowy i 100 tys. złotych.

Konkursy Off Plus Camera

Organizatorzy czekają na fabularne filmy pełnometrażowe (min. 60 minut), wyprodukowane w 2013 i 2014r. Konkurs Główny ma charakter międzynarodowy i mogą brać w nim udział tylko filmy będące debiutami lub drugimi fabułami reżyserów. W Konkursie Polskich Filmów Fabularnych nie ma takich ograniczeń.

 

Filmy w obydwu konkursach oceniane będą przez międzynarodowe jury. Eksperci wybiorą również Najlepszą Aktorkę i Najlepszego Aktora KPFF.

Zgłoszenia

Organizatorzy czekają na zgłoszenia w 3 terminach: do 30 listopada (opłata zgłoszeniowa to 20 dolarów), do 30 grudnia (25 dolarów) i do 30 stycznia (30 dolarów) za pośrednictwem platformy Withoutabox (link na www.offpluscamera.com). Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem a.marek@offpluscamera.com.

 

7. edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego „Off Plus Camera” odbędzie się w Krakowie w dniach 2-11 maja 2014.

 

Informacja prasowa

19.11.2013