OFFmaster vol. 4 Ogólnopolskie Warsztaty Filmowe

W dniach 22-23 sierpnia w Krakowie odbędą się warsztaty filmowe OFFmaster. Tym razem specjalna uwaga zostanie zwrócona na tworzenie scenariusza.

OFFmaster

Zajęcia odbędą się w weekend 22-23 sierpnia. Skierowane są do osób, które pragną swoje życie związać z profesjonalną produkcją filmową w zakresie telewizyjnym i fabularnym. Organizatorzy zapowiadają spory zastrzyk wiedzy, dużo praktycznych wskazówek i jeszcze więcej zabawy.

– Za nami już trzy edycje OFFmastera, które pokazały, że pasjonatów filmowych nie brakuje. Cieszy szczególnie to, że uczestnicy warsztatów powracają do nas ze swoimi nowymi produkcjami, które przedstawiają zupełnie nową jakość  – stwierdza Michał Kołdras, twórca portalu dla twórców kina niezależnego i amatorskiego Kinoamatorskie.pl.

W tym roku do prowadzących poprzednie warsztaty Michała Kołdrasa i Wiktora Obroka dołączy pomysłodawca i scenarzysta popularnego polskiego serialu emitowanego na kanale HBO pt. „Wataha” Krzysztof Maćkowiak. Twórca zdradzi uczestnikom wskazówki dotyczące tworzenia scenariusza i historii w filmie. W drugim dniu warsztatów, uczestnicy bedą doskonalić technikę pracy operatorskiej na planie filmowym. 

Koszty

Udział w dwudniowych warsztatach wynosi 300 zł (netto w przypadku działalności gospodarczych)

Więcej informacji, a także szczegółowy program tego wydarzenia można znaleźć na stronie offmaster4.kinoamatorskie.pl.

Informacja prasowa

11.08.2015