Ostatnie dni akredytacji na targi CentEast

28 września 2012 upływa termin nadsyłania zgłoszeń o uzyskanie akredytacji na 8. Targi CentEast, które odbędą się w dniach 19-21 października 2012, podczas 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Zagraniczni goście

Targi CentEast są miejscem spotkań profesjonalistów filmowych zainteresowanych kinem z Europy Wschodniej. Wśród potwierdzonych tegorocznej edycji pojawią się m.in. agenci sprzedaży z Films Boutique, Films Distribution, Global Screen, m-appeal, Memento Films International, Rezo, Trust Nordisk, Wide Management, a także selekcjonerzy z międzynarodowych festiwali, takich jak Rotterdam, Edynburg, San Sebastian, Cannes – Semaine de la Critique czy Tribeca.

Trzy punkty programu

Program tegorocznych targów będzie składał się z trzech części: CentEast Warszawa-Moskwa – prezentacji wschodnioeuropejskich works-in-progress, Pokazów Warszawskich (Warsaw Screenings) – zamkniętych pokazów wybranych najnowszych polskich filmów z angielskimi napisami i prezentacji China-Europe Film Promotion Project (CEFPP), którego celem jest umożliwienie dystrybucji filmów europejskich na rynku chińskim i promocja kina chińskiego w Europie.

Zgłoszenia do 28 września

Osoby zainteresowane udziałem w targach, które nie otrzymały zaproszenia bezpośrednio od organizatorów, mogą akredytować się za opłatą w wysokości 250 zł. Zgłoszenia o udzielenie akredytacji umożliwiającej wstęp na wszystkie wydarzenia oraz pokazy 8. edycji Targów CentEast w dniach od 19 do 21 października, należy przysyłać wraz z wypełnionym formularzem akredytacyjnym na adres: centeast.contacts@gmail.com do 28 września 2012.

Katalog targów

Formularz akredytacyjny można otrzymać pisząc na adres: centeast.contacts@gmail.com lub znaleźć go na stronie www.centeast.eu. Szczegółowy program targów zostanie opublikowany 5 października na stronie www.centeast.eu. Nadesłanie formularza w terminie wraz ze zdjęciem gwarantuje umieszczenie danych w katalogu targowym.Organizatorem imprezy jest Warszawska Fundacja Filmowa.

 

Szczegóły na stronie: www.centeast.eu.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

24.09.2012