Ostatni tydzień rekrutacji na 10. Pomorskie Warsztaty Filmowe

Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać się do udziału w 10. Pomorskich Warsztatach Filmowych, które odbędą się w Gdyńskiej Szkole Filmowej.

 

Warsztaty rozpoczynają się we wrześniu i potrwają do grudnia 2011. W czasie sześciu sesji uczestnicy poznają tajniki powstawania filmu na wszystkich etapach, zrobią też swój krótkometrażowy film fabularny pod okiem reżysera Wojciecha Marczewskiego.

 

Wszyscy zainteresowani udziałem w warsztatach muszą przysłać organizatorom scenariusz, treatment lub pomysł na krótki film fabularny. Kandydaci powinni także przedstawić swoje dotychczasowe, własne prace twórcze: literackie, filmowe, fotograficzne, muzyczne lub plastyczne. Scenariusz, prace i wypełniony formularza zgłoszeniowy należy dostarczy osobiście albo wysłać pocztą na adres: Gdyńska Szkoła Filmowa, ul. Folwarczna 2, 81-547 Gdynia.

 

W rekrutacji na warsztaty może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat, ma dobry pomysł na film i chce poświęcić cztery miesiące bardzo intensywnej pracy nad realizacją etiudy filmowej.

 

Spośród wszystkich kandydatów Komisja Rekrutacyjna wyłoni maksymalnie dwadzieścia cztery osoby, które zostaną dopuszczone do drugiego etapu rekrutacji – rozmowy kwalifikacyjnej.

 

Ostatecznie w 10. Pomorskich Warsztatach Filmowych weźmie udział dwanaście osób. Każdy z uczestników będzie miał szansę zakwalifikować się do ostatniego etapu rekrutacji do Gdyńskiej Szkoły Filmowej na rocznik 2012.

Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca 2011 roku.

 

Więcej informacji na stronie: www.gsf.pl.

21.06.2011