"Body/Ciało" z szansą na Nagrodę Publiczności EFA!

Dobiega końca głosowanie na People’s Choice Award – Nagrody Publiczności przyznawanej w ramach Europejskich Nagród Filmowych. Tylko do 31 października można wesprzeć film „Body/Ciało” w tym ważnym plebiscycie.

Każdy kto odda głos na szansę wygrać wyjazd na galę wręczenia Nagród Europejskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się 10 grudnia we Wrocławiu, Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Jak głosować? Wystarczy wejść w poniższy link, wybrać film „Body/Ciało”, wypełnić prosty formularz i potwierdzić głos mailowo.

http://europeanfilmawards.eu/en_EN/peopleschoiceaward

Po raz drugi w historii polski film ma szanse zdobyć EFA People’s Choice Award, a tym samym dołączyć do słynnych europejskich produkcji wyróżnionych tą nagrodą. Wśród laureatów są m.in.: „Ida” ,”Volver”, „Życie jest piękne”, „Amelia”, „Głową w mur” czy „Slumdog. Milioner z ulicy”.

Dziś każdy z nas może dołożyć małą „cegiełkę” do sukcesu polskiej kinematografii. Dotychczas jedynym Polskim filmem, który otrzymał to prestiżowe wyróżnienie pozostaje „Ida” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Obecnie jesteśmy bardzo blisko, aby ten sukces powtórzyć.

Dlatego połączmy siły i głosujmy do końca!

Producentem obrazu „Body/Ciało” jest firma NOWHERE, koproducentami Kino Świat, D35 i Mazowiecki Fundusz Filmowy. Film współfinansowany był przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Informacja prasowa 

14.10.2016