Początek zdjęć do "Naturalnych"

8 sierpnia 2013 ruszają zdjęcia do „Naturalnych” w reżyserii Kristoffera Rusa – kolejnej wspólnej trzydziestki Wajda Studio i Studia Munka.

Komedia o małżeństwie

„Naturalni” to przewrotna komedia, w której uwolnienie pierwotnych instynktów staje się przepisem na udany związek. Dariusz i Bożena to dość typowe małżeństwo, w którym namiętność i przyciąganie seksualne wygasło, ale zazdrość – nie. Udają się na terapię, jednak przez pomyłkę trafiają do psychologa ewolucyjnego. Po to, żeby ratować swój związek, postanawiają żyć zgodnie z psychologią ewolucyjną, czyli w sposób, w jaki ukształtowała ich natura.

Wosińska i Zieliński w rolach głównych

W role głównych bohaterów wcielą się Agnieszka Wosińska i Wojciech Zieliński. Oprócz nich w filmie wystąpią również: Krzysztof Dracz, Maciej Damięcki i Włodzimierz Press.

Produkcja Wajda Studio i Studia Munka

Reżyserem filmu jest Kristoffer Rus („The Big Leap”), a autorem scenariusza Jarosław Stawirej. Zdjęcia zrealizuje Dominik Danilczyk. Producentami filmu są Wajda Studio i Studio „Młodzi i Film” im. Andrzeja Munka. Ze strony koproducentów – Tango i Juice – film wspierają Szymon Danilczyk i Magda Duchińska. Premiera filmu planowana jest w 2014 roku.

Studio Munka ze wsparciem PISF

Film powstaje w ramach programu „30 Minut” realizowanego przez istniejące przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich Studio „Młodzi i Film” im. Andrzeja Munka. Jego działalność jest współfinansowana przez PISF – Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 

Więcej informacji na temat filmu na stronie: www.wajdastudio.pl.

 

Na podstawie informacji prasowej opracowała Paulina Bez

05.08.2013