Pojedź na galę wręczenia Europejskich Nagród Filmowych!

Tegoroczna, 29. uroczystość rozdania nagród odbędzie się 10 grudnia 2016 r. we Wrocławiu. Dzięki współpracy Europejskiej Akademii Filmowej z Creative Europe Desk Polska trzech polskich miłośników europejskiego kina zostanie zaproszonych do udziału w ceremonii oraz w wydarzeniach towarzyszących. Aby stać się jedną z tych osób wystarczy wziąć udział w konkursie.

Start konkursu 13 września

Konkurs jest organizowany w dwóch etapach, w dniach od 13 września do 25 października 2016 roku. Na każdy etap składa się oddzielny zestaw pytań nawiązujących tematyką do Europejskich Nagród Filmowych oraz europejskiej kinematografii. Wszystkie pytania są punktowane. Żeby przystąpić do konkursu należy wypełnić przynajmniej jeden z dwóch quizów, jednak udział w obu etapach zwiększa szansę na wygraną i możliwość zebrania większej puli punktów. Zasady są proste – wygrywają Ci, którzy otrzymają największą liczbę punktów. W przypadku remisowych wyników laureatami zostaną ci, którzy rozwiążą pytania konkursowe w krótszym czasie niż ich współzawodnicy.

Pierwszy etap rozpocznie się już 13 września, a następny 11 października. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 października 2016 r.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest na stronie: http://kreatywna-europa.eu/pojedz-na-gale-wreczenia-europejskich-nagrod-filmowych/

Informacja prasowa

12.09.2016