Pomóż zorganizować warsztaty filmowe

Na portalu Polak Potrafi prowadzona jest akcja crowfundingowa, której celem jest zorganizowanie warsztatów z niesłyszącym filmowcem Bimem Ajadim.

O organizatorach

Inspide jest akcją skoncentrowaną wokół 5 osób pochodzących z różnych stron Polski, których celem jest zainspirowanie osób z wadą słuchu do dążenia za swoimi marzeniami poprzez ukazanie historii życia oraz opowieści o pasji zapraszanych gości. Do tej pory w ramach inspide zorganizowano już sześć wydarzeń w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku.

Organizatorzy o warsztatach

Na stronie akcji na portalu Polak Potrafi organizatorzy piszą: „Przed nami bojowe zadanie – zorganizowanie warsztatów filmowych w Warszawie, które tym razem wiążą się z wypożyczeniem profesjonalnego wyposażenia i innymi koniecznymi wydatkami z nimi związanymi. Jesteśmy grupą nieformalną z użyczoną osobowością prawną Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego, stąd nie posiadamy własnych środków jak i szerokich możliwości zdobycia funduszy. Staramy się tak minimalizować wydatki, aby opłata za udział w naszych wydarzeniach nie była zbyt wysoka i nie odstraszająca dla naszych niesłyszących uczestników i ich przyjaciół”.

Gość specjalny – Bim Ajadi

Bim Ajadi jest niezależnym filmowcem z ponad 15 letnim doświadczeniem. W jego portfolio znajdziemy dokumenty telewizyjne, teledyski oraz krótkometrażowe filmy z gatunku dramatu tworzone dla wiodących stacji telewizyjnych. Jego filmy „4” (2014), „Mistrz Świata” (2012) i „Martwe Pieniądze” (2009) zdobyły liczne nagrody na festiwalach oraz były licznie prezentowane podczas festiwalów głuchych filmów.

Zbiórka na warsztaty z Bimem Ajadim potrwa do 13 listopada.

Więcej o warsztatach na stronie: polakpotrafi.pl/projekt/bim-ajadi.

05.11.2015