Producers Lab Toronto 2016 czeka na zgłoszenia

European Film Promotion (EFP) wspólnie z Ontario Media Development Corporation (OMDC), Toronto International Film Festival (TIFF) oraz gośćmi z New Zealand Film Commission (NZFC) i Screen Australia ogłosili nabór zgłoszeń na Producers Lab Toronto.

Znajdź koproducenta dla swojego projektu

Program przeznaczony jest dla europejskich producentów, którzy dotychczas nie uczestniczyli w wydarzeniu a szukają partnerów z Kanady, Nowej Zelandii lub Australii, którzy byliby zainteresowani współpracą przy międzynarodowym projekcie. Do udziału w wydarzeniu zostanie wybranych 10 producentów z 10 różnych krajów.

Program

Producers Lab odbędzie się w dniach 6-9 września podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Toronto. Opłata za uczestnictwo wynosi 1000 euro, przy czym 800 euro pokrywa producent, resztę pokrywa odpowiednia organizacja członkowska EFP. Opłata pokrywa koszty przelotów do Toronto, zakwaterowanie (5 nocy), akredytację branżową oraz udział w programie.

Zgłoszenia

Zgłoszenia można wysyłać do 26 maja. Szczegółowe wymagania i informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie:  http://www.efp-online.com/en/call_plt_2016.php.

Na podstawie informacji prasowej  

 

15.04.2016