Promocja europejskich utworów audiowizualnych on-line

Creative Europe Desk Polska zaprasza do udziału w spotkaniu na temat nowego schematu w ramach komponentu MEDIA: Promocji europejskich utworów audiowizualnych on-line, które odbędzie się 2 lutego w Warszawie.

Promocji europejskich utworów audiowizualnych on-line

Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 lutego w Warszawie (Centrum Konferencyjne i-view Meetings, ul. Mazowiecka 9), w godzinach 11:00-15:00.

Spotkanie przeznaczone jest dla dostawców i promotorów platform VoD, dystrybutorów, organizatorów działań związanych z rozwojem publiczności mających innowacyjne pomysły na promocję europejskich utworów audiowizualnych, łączenie działań on-line i off-line w tym zakresie, a także tworzenie strategii aktywizowania publiczności.

W ramach schematu dofinansowanie mogą uzyskać:

  • Działanie 1: Działania w mediach cyfrowych takie, jak promocja, marketing, budowanie świadomości marki, tagowanie, rozwój nowych ofert w ramach istniejących serwisów VoD, oferujących większość filmów europejskich. Celem działania jest zwiększenie widoczności, dostępności i budowanie widowni dla europejskich utworów audiowizualnych na całym świecie.
  • Działanie 2: Przygotowywanie pakietów cyfrowych ułatwiających komercjalizację europejskich dzieł audiowizualnych na platformach VoD.
  • Działanie 3: Innowacyjne strategie dystrybucji i promocji europejskich utworów audiowizualnych, w tym inicjatywy budowania widowni skupiające się na innowacyjnych i partycypacyjnych strategiach, docierające z europejskimi filmami do szerszego grona odbiorców.

Więcej informacji, pełny program spotkania i formularz zgłoszeniowy: http://kreatywna-europa.eu/promocja-on-line-spotkanie-informacyjne-warszawa/

26.01.2017