Promocja i marketing w branży kreatywnej – sesja otwarta. Zapisy

W grudniu w Warszawie odbędzie się sesja otwarta Akceleratora dla młodych przedsiębiorców z sektora audiowizualnego poświęcona promocji i marketingowi w branży audiowizualnej. Wydarzenie jest organizowane przez Krajową Izbę Producentów Audiowizualnych we współpracy z Creative Europe Desk Polska.

Sesja otwarta: 14 grudnia 2017 roku

Podczas sesji otwartej będzie można wysłuchać wykładów prowadzonych przez dwóch międzynarodowych panelistów – Gudrun Burie (Belgia) oraz Frasera Bensteda (Wielka Brytania) – specjalizujących się w promocji i marketingu utworów audiowizualnych.

Dobre i złe praktyki promocji filmów

Pierwszy panel zostanie poświęcony dobrym i złym praktykom dotyczącym promocji filmów, w szczególności popularyzacji na krajowych i międzynarodowych festiwalach, w zależności od ich docelowej widowni. Poprowadzi go Gudrun Burie, wieloletnia konsultantka warsztatów EAVE Marketing Workshop, specjalistka ds. promocji, PR oraz marketingu filmowego.

Produkcja audiowizualnych materiałów reklamowych

Fraser Bensted, właściciel filmy TOKYO specjalizującej się w produkcji trailerów filmowych oraz konsultant warsztatów EAVE Marketing Workshop, przybliży teoretyczne i kreatywne aspekty produkcji audiowizualnych materiałów reklamowych. Opowie również o celach tworzenia klipów promocyjnych, mood reel czy zwiastunów preprodukcyjnych. Omówi jaką rolę odgrywają w promocji teasery oraz trailery.

Informacje dodatkowe

Spotkanie jest organizowane w ramach projektu Akcelerator dla młodych przedsiębiorców z sektora audiowizualnego, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Oba wykłady prowadzone będą w języku angielskim (dostępne tłumaczenie symultaniczne).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia można nadsyłać do 11 grudnia, do godziny 16.00.

Formularz zgłoszeń znajduje się na stronie: http://kreatywna-europa.eu/promocja-i-marketing-w-branzy-kreatywnej-sesja-otwarta/.


29.11.2017