Rekrutacja wolontariuszy na 43. FPFF w Gdyni

Organizatorzy 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zapraszają chętnych do zgłaszania się na wolontariat. Wielkie wrześniowe wydarzenie, na którym spotkać można najważniejszych twórców polskiego kina, trwa 6 dni, 144 godziny, 8 640 minut. By przebiegało perfekcyjnie, potrzebuje wolontariuszy!

Wolontariat podczas FPFF to wyjątkowa okazja, by sprawdzić się i zdobyć doświadczenia w pracy w różnorodnych obszarach związanych z organizacją i przebiegiem Festiwalu, uczestniczyć w pokazach filmowych i spotkaniach z twórcami, poznać ludzi zakochanych w kinie. Lista i opis działów dostępne są na stronie docs.google.com.

Pomoc wolontariuszy będzie niezbędna w terminie od 15 do 23 września 2018 roku. Wszystkich zainteresowanych wolontariatem organizatorzy proszą o zapoznanie się z informacjami i wypełnienie ankiety.

Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca 2018 roku.

Pytania należy kierować na adres mailowy: wolontariat@festiwalgdynia.pl. Ze względu na dużą liczbę otrzymywanych wiadomości organizatorzy proszą o wpisywanie w temacie: „Wolontariat 43. FPFF – …” (w miejscu kropek sprawa, której dotyczy wiadomość).

Informacja prasowa


06.06.2018