Rusza nabór do ONLINE KAMERA - nowego, internetowego programu Szkoły Wajdy

Szkoła Wajdy zaprasza na program ONLINE KAMERA, skierowany do tych którzy chcą nauczyć się jak tworzyć kino wirtualnie i w realu. Uczestnicy ONLINE KAMERA będą mogli rozwinąć swój unikalny pomysł na film, a także skonsultować go z wiodącymi polskimi reżyserami filmowymi w tym z Andrzejem Wajdą, Wojciechem Marczewskim i Pawłem Pawlikowskim. 

O programie

Program ONLINE KAMERA jest unikalnym połączeniem trzech elementów: wykładów online (dostępnych zarówno dla wolnych słuchaczy jak i uczestników), indywidualnych analiz prac domowych nadesłanych przez uczestników i dwóch warsztatów dla uczestników w Szkole Wajdy w Warszawie. Połączenie tych elementów oraz najwyższy poziom nauczania, zapewniony przez wybitnych wykładowców i twórców kina, to gwarancja, że ONLINE KAMERA jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie edukacji filmowej.

Dla kogo?

Program ONLINE KAMERA jest skierowany do osób zaczynających swoją przygodę ze światem filmu niezależnie od wieku. Internetowa forma kursu umożliwia dostęp do kursu niezależnie od miejsca zamieszkania. Doświadczenie filmowe, w jakiejkolwiek formie, nie jest wymagane, co oznacza, że każda osoba zainteresowana poznaniem podstaw tworzenia filmów może złożyć swoją aplikacje na kurs. Nabór trwa do 30 września.

Program ONLINE KAMERA przewiduje przyjęcie piętnastu pełnoprawnych uczestników oraz nieograniczonej liczby wolnych słuchaczy.

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://onlinekamera.pl/

11.07.2016