Seminarium z Nancy Bishop w kinie Kultura

6 października 2015 w kinie Kultura odbędzie się seminarium marketingowe dla aktorów, które poprowadzi znana reżyser castingu Nancy Bishop.

Strategie pomocne w promocji aktora

Podczas dwugodzinnego spotkania (g. 13.00 – 15.00) w Kinie Kultura w Warszawie Nancy Bishop opowie o strategiach dla aktorów, które pomogą im w promowaniu własnej osoby na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Uczestnicy seminarium nauczą się m.in. jak najlepiej wykorzystać Internet do marketingu, stworzyć profesjonalne CV przydatne w pracy przy za granicą, stworzyć dobrą stronę internetową, zrealizować efektywny showreel, zrealiować samemu nagranie przesłuchania do roli, szukać pracy przy międzynarodowych projektach.

Nancy Bishop

Nancy Bishop jest znaną reżyserką castingu, nominowaną do Nagrody Emmy. Jest odpowiedzialna za casting w ponad 100 międzynarodowych projektach filmowych i telewizyjnych. Współpracowała m.in. z Bradem Birdem, Ridleyem Scottem i Romanem Polańskim. Więcej informacji na oficjalnej stronie: www.nancybishopcasting.com.

Seminarium w Warszawie

Informacji na temat seminarium, które odbędzie się 6 października w Warszawie udziela Marek Kossakowski, centrum.idei@gmail.com. Więcej informacji na stronie: www.aktorstwo.edu.pl.

Wydarzenie jest objęte patronatem PISF – Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. 

02.10.2015