Składy stałych komisji eksperckich w PO Produkcja filmowa 2019





Podajemy składy stałych komisji eksperckich PISF  w Programie Operacyjnym Produkcja Filmowa w 2019 roku.

Produkcja: film fabularny

Komisja 1
Ewa Puszczyńska
Łukasz Maciejewski
Jacek Januszyk

Komisja 2
Wojciech Marczewski
Agata Szymańska
Jolanta Dylewska*
_______________
*24.09.2019 w sesji 3/2019 Natalię Grzegorzek zastąpi Jolanta Dylewska

Komisja 3
Paweł Pawlikowski
Joanna Kos-Krauze
Barbara Hollender
_______________
*14.06.2019 w sesji 2/2019 Pawła Pawlikowskiego zastąpi Joanna Kos-Krauze, skład komisji uzupełni Marcin Pieńkowski

Komisja 4
Lech Majewski
Łukasz Adamski
Ewa Bukowska

Komisja 5
Ilona Łepkowska
Leszek Bodzak
Jacek Bławut

Produkcja: film dokumentalny

Komisja 1
Maria Dłużewska
Mirosław Krzyszkowski
Mariusz Pilis

Komisja 2
Alicja Albrecht
Krzysztof Gierat
Anna Zamecka

Komisja 3
Hanna Polak
Barbara Pawłowska
Paweł Łoziński

Komisja 4
Paweł Woldan**
Andrzej Adamczak
Anna Ferens

_______________
*24.05.2019 w sesji 2/2019 Roberta Kaczmarka zastąpi Ewa Stankiewicz
**6.09.2019 w sesji 3/2019 Roberta Kaczmarka zastąpi Paweł Woldan

Komisja 5
Maciej Drygas
Marta Prus
Katarzyna Ślesicka

Produkcja: film animowany

Komisja 1
Dorota Kobiela
Marcin Graj
Grzegorz Koncewicz

Komisja 2
Piotr Dumała
Marta Pajek
Izumi Yoshida

Komisja 3
Izabela Plucińska
Alicja Jodko
Zofia Jaroszuk

Produkcja: pełnometrażowe koprodukcje międzynarodowe mniejszościowe (filmy animowane, dokumentalne, fabularne)

Komisja 1
Stefan Laudyn
Izabela Kiszka-Hoflik
Izabela Igel

Produkcja: film nowatorski

Komisja 1
Anna Brzezińska 
Maciej Pietras 
Hanna Wróblewska 

Produkcja i rozwój projektu: pełnometrażowe filmy fabularne i animowane dla młodego widza lub widowni familijnej

Komisja 1
Andrzej Papis
Joanna Olech
Wojciech Wawszczyk

Stypendia i rozwój projektu: film fabularny

Komisja 1
Maciej Pieprzyca
Jan P. Matuszyński
Krzysztof Rak

Komisja 2
Mariusz Łukomski
Katarzyna Rosłaniec
Klaudia Śmieja

Komisja 3
Kinga Dębska
Irena Strzałkowska
Grzegorz Łoszewski

Stypendia i rozwój projektu: film dokumentalny

Komisja 1
Małgorzata Staroń
Joanna Szymańska
Krystian Matysek

Komisja 2
Małgorzata Walczak
Lidia Duda
Tomasz Wolski

_______________
*5.03.2019 w sesji 1/2019 Lidię Dudę zastąpi Maria Zmarz-Koczanowicz

Komisja 3
Robert Kaczmarek**
Małgorzata Imielska
Alina Czerniakowska

_______________
*21.02.2019 w sesji 1/2019 Pawła Woldana zastąpi Mieczysław Bartłomiej Vogt
**6.09.2019 w sesji 3/2019 Pawła Woldana zastąpi Robert Kaczmarek

Stypendia i rozwój projektu: film animowany

Komisja 1
Anna Mroczek
Maria Deskur
Robert Sowa**

_______________
*5.03.2019 w roku 2019 Jakuba Wrońskiego zastąpi Anna Błaszczyk
**17.09.2019 w sesji 3/2019 Annę Błaszczyk zastąpi Robert Sowa

Komisja 2
Robert Jaszczurowski
Wioletta Sowa
Małgorzata Bosek-Serafińska

Komisja 3
Wojciech Wojtkowski
Wojciech Leszczyński
Katarzyna Wilk

Produkcja filmów fabularnych pełnometrażowych-mikrobudżetowych „Pierwszy film”

Komisja 1
Aleksandra Grażewicz
Marta Habior
Małgorzata Imielska
Jan Komasa
Justyna Pawlak
Kamil Przełęcki
Judyta Syrek
Małgorzata Szczepkowska-Kalemba
Piotr Zaremba


12.02.2019